האם אתה מגוון ומחדש את מאגר הספקים שלך?

בחירת ספקים לארגון שלך היא קריטית ומורכבת. זה לא רק שאלה של המחיר.
אתה צריך ספקים המציעים מחיר אטרקטיבי יחד עם איכות, שירות וחדשנות מלאה.
בחן את כל ההיבטים של יחסי העבודה שלך עם הספק, לפני הנפקת הזמנת הרכש. 

לחצו כאן ונסו בחינם את מחשבון הצעות המחיר שלנו 

 

איתור

איתור ספקים חדשים

במידת הצורך, תוכל להעזר בצוות המקצועי שלנו לצורך איתור ספקים פוטנציאליים חדשים. ביצוע של RFI יהיה יעיל מאד לאיתור ספקים חדשים ובירור יכולותיהם. 

התהליך עשוי לכלול גם איסוף של מידע נוסף על השוק, תמחור ספקים ראשוני, אפשרויות של תמחור יצירתי מהספקים, אימות של רמת התחרות הקיימת להוצאה המתוכננת.

זהות

מי הספקים במאגר

מאגר הספקים של Wizbiz בנוי כרשת חברתית כל אחד מלקוחותינו מתבקש בתחילת עבודתו לצרף למאגר הספקים של המערכת את ספקי הבית שלו בהתאם לקטגוריות השונות. באופן זה, חולקים למעשה מנהלי הרכש בארגונים השונים את ספקיהם עם מנהלי רכש בארגונים אחרים. שיטה זו גם מבטיחה כי מאגר הספקים יורכב מהספקים הטובים והאמינים ביותר, אשר נבחנו ועמדו בתנאי סף מתאימים לעבודה עם חברות מסחריות גדולות.

איכות

איכות הספקים

מאגר הספקים של Wizbiz בנוי כרשת חברתית - כל אחד מלקוחותינו מתבקש בתחילת עבודתו לצרף למאגר הספקים של המערכת את ספקי הבית שלו בהתאם לקטגוריות השונות. באופן זה, חולקים למעשה מנהלי הרכש בארגונים השונים את ספקיהם עם מנהלי רכש בארגונים אחרים. שיטה זו גם מבטיחה כי מאגר הספקים יורכב מהספקים אשר נבחנו ועמדו בתנאי סף מתאימים לעבודה עם חברות מסחריות גדולות.

מפרסמים

טיוב הספקים

העלייה בדרישות ממנהלי הרכש, מצד אחד להשיג את המחיר הטוב ביותר ומצד שני להקפיד על איכות הספקים, מחייבת את מנהל הרכש לניהול ספקים משוכלל יותר. ביצוע benchmark  של ספקים באופן שוטף, מאפשר לארגון למדוד את איכות הספקים ולשכלל את תהליכי קבלת ההחלטות. מאגר הספקים של Wizbiz המתעדכן כל הזמן, מאפשר לך להכיר ספקים חדשים, לדרג אותם ולשמור את המידע.

ניהול

ניהול והדרכת ספקים

Wizbiz  מבצעים עבורך את רישום הספקים הקבועים שלך אל פלטפורמת ה- e-Sourcing. אנו נציג לספקים את היתרונות של הגשת הצעות מחיר מקוונות, נסקור את ה- RFQs שלך מול הספקים כדי להבטיח כי כולם מבינים בבירור את היקפו ופרטיו של כל פרויקט. כל התכתובות, שאלות מהספקים ותשובות מהקניינים, קבצים מצורפים והערות ספקים לפרויקטים מתועדים ונשמרים, עבורך בארכיון הממוחשב שלך לעיון בעתיד.

חדשנות

חדשנות בתהליכי עבודה

מכיר את הקריקטורה של איש המכירות המציע לגנרלים במלחמת האזרחים תת מקלע משוכלל והם אומרים -לא תודה לא מעוניינים? אל תיתן לזה לקרות לך. הקפד להיפגש עם ספקים חדשים. לשמוע אותם, כי חדשנות אמיתית מגיעה לעתים קרובות מהילדים החדשים בשכונה. לאחרונה חגגו את יום השנה ה-40 של הטלפון הסלולרי.
תארו לעצמכם כמה אנשים לא הקשיבו כאשר נציג המכירות שלהם בא לביקור.

רשימת מפרסמים

צור קשר - פניה מהירה
מלא פרטים ונציג יחזור אליך
חזרה למעלה
פנייה מהירה
פרסם מכרז חינם

לפרטים
נוספים

תקליק ונתקשר
פרסם מכרז חינם